prada
prada store in NY
טיפים לרכישת משקפי שמש יוקרתיים
אודות מותג פראדה

טיפים לרכישת משקפי שמש
 
דולצ'ה וגבאנה-חישוקים
משקפי שמש דולצ'ה אנד גבאנה
חברת "לוקסוטיקה", נציגה בלעדית בישראל של מותגי משקפי שמש מבתי אופנה מובילים, מביאה בפנינו מספר טיפים לרכישה ואחסון של משקפי השמש שלנו ומציגה את הטרנדים השולטים בקולקציות משקפי השמש
טיפים לרכישת משקפי שמש

1. משקפי השמש צריכות להיות קלות, בין 22 ל - 25 גרם, ולהקפיד שיהיו נוחות ולא יכבידו על האף והפנים.
2. יש להקפיד שעדשות המשקפיים יסננו ב - 100% קרינתUBV וUBA, ללא שום קשר לצבע העדשה.
3. העדשה צריכה לכלול שכבת אנטי סקרטש, כדי לצמצם עד למינימום את האפשרות לשריטות.
4. העדשות צריכות להגיע במגוון צבעים שההבדל ביניהם הוא באחוז האור שחודר דרך העדשה, כדי לתת פתרון הולם לאנשים שמסתובבים שעות רבות בשמש, לנהגים ובעצם לכל סוג של פעילות.
5. רצוי שזרועות המשקפיים יכילו שילוב של גומיות הידרופוליות (גומי סופג זיעה). הזרועות ההידרופוליות נצמדות לפנים ומאפשרות פעילות ספורטיבית (במקום שהמשקפיים יחליקו ויפלו).
6. עדשות צהובות וכתומות מיועדות לספורט בכלל ובעיקר לסקי, ריצה, ירי ורכיבה על אופניים. עדשות אלה מומלצות בעיקר לפעילות ספורטיבית המתבצעת גם בשעות בין הערביים ובזמן השקיעה ובמקביל הן מגינות על העיניים.
7. יש לקנות משקפי שמש בחנות מוסמכת, בעלת מגוון גדול של משקפיים, עם תעודת אחריות מלאה מצד החברה לכל בעיה.
8. יש לנקות את המשקפיים אך ורק עם המגבונים המקוריים שהחברה מספקת בעת קניית המוצר, כדי לא לגרום לשריטות על העדשות.
9. רצוי לאחסן את המשקפיים בקופסה קשיחה כדי את האפשרות לפגיעות.

ורסאצ'ה-רטרו
משקפי שמש ורסאצ'ה
שוק משקפי השמש ומשקפי הראייה בארץ הינו שוק של מותגים, עם העדפה ברורה מצד הצרכן למותגים בינלאומיים הנתפסים יוקרתיים ואיכותיים. השוק נאמד בכמיליארד ₪ בשנה. השוק מתחלק לשתי קטגוריות: משקפי שמש ומשקפי ראייה. קטגוריית משקפי השמש מגלגלת כ-300 מיליון ₪ בשנה ואילו קטגוריית משקפי הראייה נאמדת בכ-700 מיליון ₪ בשנה.

איציק בלס, מנכ"ל "לוקסאוטיקה-ישראל": "בשנים האחרונות, אנו עדים למגמת עלייה בביקוש למותגי יוקרה בשוק הישראלי, שנובעת מהתפתחות שוק האופנה בכללותו. כמו כן, חלה עלייה במודעות של הצרכן הישראלי למותגי יוקרה, כתוצאה מהיחשפות רבה במדיה ובנסיעות לחו"ל."

משקפי שמש מיו מיו
משקפי שמש מיו מיו
משקפי שמש הם כבר מזמן אחד מפריטי המעצבים הכי בולטים ומושקעים שבתי האופנה הגדולים מציגים, לצד קולקציות הבגדים. כמו נעליים ותיקים, הם מהווים סמל סטטוס, טרנדיות וכמובן סגנון אישי...

קולקציות משקפי השמש החדשות לעונת אביב-קיץ 2006 מציגות מספר טרנדים בולטים -

יהלומים לנצח - המראה הזוהר מאד טרנדי בעונה הנוכחית. המשקפיים הם תכשיט לכל דבר ומשובצים בהרבה יהלומים, אבנים ומתכות. ב"ורסאצ'ה" מציעים דגם מסכה טרנדי במיוחד, הכולל גשר כפול של יהלומים מעל המסגרת ולאורך המוטות, בגווני סגול, זהב, אפור ושחור, ב"בולגרי" יש מסגרות פלסטיק גדולות מעוטרות שורות של יהלומים מסביב לעדשות, המגיעות בגווני ורוד, בורדו, לבן ושחור, ב"דולצ'ה וגבאנה" יש מסגרות פלסטיק מרובעות המשלבות 2 גוונים, עם לוגו יהלומים ענק במוטות, ב"סלבטורה פראגמו" מציעים מסגרות פלסטיק בשילוב פרחים עם יהלומים במוטות, ב"ווג" מציעים דגם טייסים המשלב יהלומים בגשר ובמוטות, ב"דונה קארן" מציעים משקפי מסכה גדולות, עם שורות יהלומים לצידי העדשות.

טיסה נעימה - טרנד הטייסים, כפי שמצטייר מהעונות האחרונות, הוא כאן כדי להישאר, וחזק מאוד בעונה הנוכחית. משקפי הטייסים, שהיו פעם נחלת גברים מסוקסים בלבד, כבר מזמן הפכו לפייבוריטיות אצל נשים אופנתיות, שבוחרות דגמי טייסים משודרגים וצבעוניים, בשילוב אבני חן ויהלומים. ב"דולצ'ה וגבאנה" מציעים העונה דגם טייסים מתכתי בגווני בכסף וזהב, המשלב גשר מתכת מנוקד בזהב לכל אורכו, וגם דגם טייסים גדול מפלסטיק צבעוני, בגווני תכלת, אדום, ורוד, זהב שחור ולבן, בקו הצעיר "D&G” מציעים דגם טייסים ממתכת עם גשר כפול, המשלב גוונים עליזים כתכלת ורוד, לבלן ואדום בגשר ובמוטות ודגם טייבים קלאסי עם הכיתוב "I LOVE D&G" על העדשות, בשילוב לב אדום. ב"בולגרי" מציעים דגם טייסים קלאסי גדול ממתכת בגוונים שונים, ב"ורסאצ'ה" מציעים דגם טייסים מעוצב עם גשר משונן וסמל המדוזה הידוע במוט, ממוסגר במסגרת יהלומים מרשימה, בגווני אפור, לבן, שחור, כחול ובורדו, ב"מוסקינו" מציעים דגם טייסים מפלסטיק עם גשר כפול בגווני ירוק זרחני, אדום, תכלת, שחור ומנומר, ב"סלבטורה פראגמו" מציעים מסגרת טייסים קלאסית ממתכת בגווני של ירוק, כתום, סגלגל, אפור ועוד, ב"ווג" מציעים דגם טייסים המשלב יהלומים בגשר ובמוטות, ב"ריי באן" ממשיכים עם סגנון הטייסים האהוב, עם הדגם קלאסי בשילוב חישוק המתכת הקטן מתחת לגשר בשלל צבעים, . ב"שאנל" מציעים דגם טייסים הורס בעל לוק שיקי לנשים, עם גשר ומוטות רקועים, ב"דונה קארן" מציעים דגם טייסים עם מסגרת מתכת מאט ועדשות סגלגלות, ב"פראדה" מציעים דגם טייסים מעוצב, המשלב מוטות צבעונים בגוונים נועזים כצהוב, כתום, ירוק, כחול ואדום, ב"מיו מיו", הקו הצעיר של "פראדה", מציעים דגם טייסים מקורי וצבעוני, עם מסגרות מתכת מרובעות ומוטות לוגו צבעוניים בגווני ורוד בייבי, ירוק דשא ותכלת
.
משקפי שמש פראגמו
משקפי שמש פראגמו
מסגרות גדולות וצבעוניות - מסגרות הפלסטיק הגדולות והצבעוניות, שהכי מתחברות לנו לג'ני או, אבל הפכו מאז לנחלת הכלל, טרנדיות במיוחד בעונה הנוכחית, בשילובי גוונים עזים ולא רק בשחור בלבד. ב"דולצ'ה וגבאנה" מציעים משקפיים עם מסגרות עגולות גדולות בגווני צהוב, ירוק, ורוד, אדום, לבן וזהב, בקו הצעיר "D&G” מציעים מסגרות פלסטיק גדולות המעוצבות בסגנון משקפי סקי, עם לוגו יהלומים המוטבע על המוטות, בגווני סגול, אדום, שחור ולבן, ב"בולגרי" מציעים מסגרות פלסטיק מרובעות עם משחקי צבעים שונים בחזית ובמוטות, ב"ורסאצ'ה" מציעים משקפי רטרו מרובעות עם מסגרת מתכת כפולה ומוטות פלסטיק וגם משקפי פלסטיק ענקיות בסגנון ג'קי או עם סמל המדוזה בצד בגווני סגול, אדום, בורדו, ירוק זית ושחור, ב"מוסקינו" מציעים מסגרות פלסטיק גדולות בצורת פפיון, בשילוב לב יהלומים ויהלומים אקראיים מעל 2 העדשות, בגווני אדום, ירוק, כחול, כתום ושחור, ב"סלבטורה פראגמו" מציעים מסגרות פלסטיק גדולות בגוונים מעושנים בשילוב ספירלות יהלומים במוטות, ב"ווג" מציעים מסגרות פלסטיק מרבעות עם גשר מתכתי בשילובים של גוונים כחום-כתום, אדום-שחור ועוד, המשלבות 2 גוונים, ב"שאנל" מציעים מסגרות פלסטיק גדולות בסגנון ג'קי או עם הלוגו בצידי העדשות, בגווני ורוד, אדום, כחול ועוד, ב"פראדה" מציעים משקפי פלסטיק גדולות קלאסיות בגווני אדום, לבן, זהב ושחור, ב"מיו מיו", הקו הצעיר של "פראדה", מציעים מסגרות פלסטיק גדולות ומרובעות, העוטפות את הפנים, ומציעות משחקי צבעים מקסימים – גוון חיצוני אחד וגוון פנימי אחר, לדוגמא – דגם שחור מבחוץ וירוק מפנים, דגם ורדרד מבחוץ ולבן מבפנים, דגם ירוק מבחוץ וכחול מבפנים ועוד.

מוטות מקושטים - טרנד שמעניק הזדמנות לנשים יותר שמרניות, שלא אוהבות להשתגע לחלוטין עם משקפי שמש, אך רוצות קריצה אופנתית מדליקה. ב"בולגרי" מציעים משקפי פלסטיק עם מוטות בסגנון עור נחש, ומשקפי פלסטיק או מסיכה עם מוטות מעוטרים פרחים בולטים משובצים אבני חן לבנות או בגווני ורוד וסגול, ב"דולצ'ה וגבאנה" יש מגוון מסגרות מתכת עם מוטות מנומרים עבים, ב"ורסאצ'ה" מציעים דגם משקפיים עם מוטות המעוצבים כצמות צבעוניות משובצות יהלומים, בגווני ורוד וסגול, ב"סלבטורה פראגמו" מציעים משקפי פלסטיק גדולות בשילוב פנינים במוטות, ב"מיו מיו" הקו הצעיר של "פראדה", מציעים ליין מסגרות מקסים בסגנון פיפטיז מפלסטיק, המשלב נקודות ופסים אלכסוניים במוטות.

ניטים - טרנד חדש יחסית ומעורר השראה, ששואב את השראתו מלוק נערת הרוק שעושה גלים בעונה האחרונה, בעקבות קיית מוס, וממשיך איתנו עד לחורף הבא, במסגרתו יהיה מוקצן מהרגיל לכיוון הדרק אייטיז. ב"ווג" מציעים מסגרות פלסטיק גדולות בשילוב ניטים לכל אורף המסגרת, בגווני סגול, חום ושחור. גם ב"פרסול" מציעים מסגרות פלסטיק גדולות בשילוב ניטים, בגווני בורדו, שחור וחום.

ומה הלהיטים הכי חמים מכל בית האופנה לקיץ הקרוב?

דולצ'ה וגבאנה - גולת הכותרת שייכת לללא ספק לבית "דולצ'ה וגבאנה", שהביאו בשורת עיצוב חדשה בתחום שעשו בו כבר כמעט הכל, עם דגם הורס ממתכת, הכולל עדשות עגולות ומוטות בצורת חישוקים גדולים, עם אפשרות לאותיות הלוגו ביהלומים תלויות עליהם, לשיק ריצ' ביצ'י מושלם. הדגם ההורס מגיע בזהב מנצנץ, כסף, סגול ושחור.
"ורסאצ'ה" - בבית האופנה "ורסאצ'ה" מציעים דגם הורס לחובבות היהלומים בדמות משקפי מסיכה עם גשר כפול של יהלומים הנמשך לאורך כל המוט ויוצר מראה בלתי נשכח. הראפר נלי כבר הפציע עם הדגם המבוקש בטקס ה"גראמי" האחרון.
"בולגרי" - בבית האופנה הקלאסי מציעים דגם מסיכה הורס עם מוטות המשלבים פרחים בולטים וגדולים עם אבני חן בורוד וסגול.
"סלבטורה פראגמו" - בבית האופנה הייחודי מציעים משקפי פלסטיק גדולים בשילוב חדשני של חוטי עור צבעוניים הארוגים לאורך כל המסגרת, מהגשר ועוד המוטות, בגווני צהוב, אדום, חום ועוד.
"ווג" - בבית האופנה הצעיר והטרנדי מציעים מסגרות פלסטיק גדולות בשילוב ניטים, טרנד חזק מאוד לעונה הקרובה, המציגה את שיק נערת הרוק במרכז, בגווני סגול, חום ושחור.
"ריי באן" - ממשיכים עם סגנון הטייסים האהוב, עם הדגם הקלאסי בשילוב חישוק מתכת קטן מתחת לגשר בשלל צבעים, ומוסיפים משקפי מסיכה בסגנון מינימליסטי, שיושבות נפלא על כל סוגי הפנים.
"שאנל" – בית האופנה היוקרתי מציע דגם טייסים הורס, בעל לוק שיקי לנשים, עם גשר ומוטות רקועים.
"פראדה" – בית האופנה הנחשב מציע דגם טייסים מעוצב, המשלב מוטות צבעונים בגוונים נועזים כצהוב, כתום, ירוק, כחול ואדום.
"מיו מיו" - הקו הצעיר של "פראדה" מציע ליין מסגרות מקסים